Další expedice objednávek za:

Velkoobchod-OLD

Jednou z klíčových hodnot naší společnosti je poskytnout zákazníkům co největší přínos z rozhodnutí spolupracovat s Mobilgang. Víme, že důvěra a spokojenost našich partnerů je klíčem k stabilnímu a efektivnímu podnikání.


Více než 30.000 produktů

Díky širokému sortimentu bez ohledu na to, zda děláte průmysl GSM, osvětlení nebo spotřební materiál, naleznete v Mobilgang vše, co očekávají vaši zákazníci.


Jednotlivé podmínky spolupráce

Připravíme pro vás specializovaný ceník. Kdykoliv můžete zkontrolovat individuální cenu výrobku bez zbytečného čekání na speciální výpočty.


Efektivní právní tok informací

Osobní prodejní konzultant je k dispozici kdykoli. Dobrá komunikace založená na spolehlivých znalostech a vzájemném porozumění umožňuje efektivní organizaci strategických akcí.


Pohodlné nakupování

Prostřednictvím přátelské internetové platformy založené na nejnovější technologii můžete snadno a rychle dokončit sortiment výrobků.


Přesná prognóza

Vykonáváme důkladnou kontrolu ziskovosti produktů a zásob v jednotlivých prodejních kanálech, abyste mohli snadno a přiměřeně naplánovat své zájmy.


Další podpora

Zavedli jsme řadu opatření, jejichž cílem je další podpora vaší distribuce, včetně věrnostních programů, propagace, merchandisingu.


Důvěra a důvěra

Rozšířené záruční a transparentní záruční podmínky značně zvyšují pocit jistoty u vašich zákazníků.