Další expedice objednávek za:

Otestovali jsme za Vás: Objektiv na mobil

Jistě jste někdy přemýšleli, zda si máte některý produkt zakoupit nebo ne. Bude fungovat? Nebudou to vyhozené peníze?

Rozhodli jsme se pro Vás otestovat jeden z našich produktů. A to: BASEUS GENERAL OBJEKTIV PRO MOBILNÍ TELEFON 3V1

Baseus Short Videos Magic Camera je sada 3 objektivů, která promění Váš telefon v profesionální fotografické zařízení. Alespoň tak svůj produkt popisuje výrobce. Jaká bude skutečnost? Jdeme na to:

Po otevření naleznete v krabičce klip na čočky a praktickou krabičku na přenášení všech čoček. Pod krabičkou je umístěn i hadříček na čištění. Detail, který ale potěší. Balení by mělo obsahovat Rybí oko, makro a širokoúhlý. Co je ale nejdůležitější. Jak bude toto zařízení fungovat?

Na první pohled si nejsme jisti, zda bude vše sedět jak má. Jestli nebude problém s instalací a další možné problémy. Naše obavy se ihned vypařily. Vše šlo opravdu snadno nasadit a uchytit k telefonu.

Chvíli jsme hledali jeden z objektivů, ten se ale nachází pod druhým objektivem.   

Rybí oko

Jako první bereme do ruky rybí oko. V dnešní době velmi využívaný typ objektivu, se kterým můžete pořídit opravdu zajímavé fotografie. Zde jsou výsledky.

rybi_oko_2-min rybi_oko-min

Makro

V první řadě musíme říct, že jsme si mysleli, že náš telefon má dokonalé makro a že neuvidíme žádný rozdíl. Teď máme problém fotit makro bez čočky. Sami se podívejte jaký rozdíl vznikl na fotografiích. Zde jsme opravdu ohromeni.

macro_2-min macro-min

Širokoúhlý

Tento objektiv je pro nás asi nejvíce využívaným. Líbí se nám záběr, který dokáže čočka zachytit. Musíme říct, že jsme zkoušeli i pár selfie fotek. S použitím čočky, když držíte telefon v ruce, na fotce zachytíte téměř tolik jako s použití selfie tyče.

siroko_uhly-min

Závěrem:

Na první pohled jsme si nebyli jisti, zda budou čočky perfektně sedět na všech mobilních telefonech. My jsme otestovali na 5 modelech telefonů, které máme po ruce – iPhone X, Huawei P10, Samsung A5, iPhone 6, a Huawei P20 lite. Na všech z výše zmíněných zařízení čočky seděli perfektně.

Nebudeme se pouštět do diskuze o tom, že na profesionální fotoaparáty to nemá a ani mít nebude. Ovšem byli jsme příjemně překvapeni, jak krásné fotografie mohou vzniknout.

Doporučení:

Pro ještě přesnější fotografie, doporučuje sundat kryt telefonu, pokud nějaký máte. Na našem iPhone X byl velmi odolný a robustní kryt SPIGEN Neo Hybrid Gunmetal. Po jeho sundání jsou fotografie ještě lepší.

Za nás palec nahoru.