Další expedice objednávek za:

Jak nabíjet iPhone rychleji?

Nabíjení telefonu je již běžnou součástí našeho denního rytmu, občas své zařízení musíte nabíjet i několikrát denně. Jestliže máte skutečně náročný den, máme pro vás tip, jak nabít svůj iPhone o rychleji než normálně.

Obecně říkáme, že iPhone vydrží na celodenní využití. Rozhodně tomu tak je u modelů Plus a nového iPhonu X, hodně to však závisí na uživateli samotném. Jestliže na iPhonu 8 Plus celý den hrajete hry, do večera vám asi nevydrží.

Nabíjecí koncovka, kterou lze dokoupit k iPhonu 8, iPhonu 8 Plus a iPhonu X, umožní rychlé nabíjení. Stejně tak je možné využít nabíječky pro iPad. To se pochopitelně hodí ve chvíli, kdy už doma iPad máte. Dejte si však pozor na to, že letošní modely (8, 8 Plus a X) jsou na rychlé nabíjení připraveny, ale starší verze iPhonu by se při používání této metody mohly časem poškodit.

letecky

Pro rychlejší nabití se toho dá řada nastavit přímo v telefonu. Například tu máme mobilní data – ty můžete doma v klidu vypnout, pokud jste na stabilní WiFi. Nejjednodušší metodou je zapnutí Režimu letadlo, který telefon odpojí od veškeré mobilní komunikace. Pochopitelně tak ale nebudete moci telefonovat. Pro zapnutí režimu tak sáhněte pouze ve chvíli, kdy skutečně potřebujete ušetřit každou kapku energie.

 zdroj: http://www.imagazin.cz